Wissenschaftler haben schließlich herausgefunden, warum Frauen Orgasmen haben

Žvaigždėse yra keletas gerų patarimų, kaip padėti jums gauti savo vyrą.

Kartais mes visi galime šiek tiek padėti, kai kalbama apie meilę. Nesvarbu, koks karštas ir nuostabus esate, gali atrodyti, kad jums reikia šiek tiek pagalbos, kai norima užfiksuoti norimo žmogaus širdį.

Šia tema yra šimtai knygų, kiekvienas turi savo teorijas apie ką reikia padaryti. Ir nieko blogo, kai jums reikia pagalbos.

Jei laikotės astrologijos, jūs žinote, kad asmenys, gimę po kiekvieno zodiako ženklo, turi tam tikrą bendrą charakterį ir elgiasi panašiai. Žvaigždės gali padėti jums pasinaudoti šiomis žiniomis savo naudai.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Su avimis nenorite visus savo kortas uždėti ant stalo. Jums reikės būti slapta. Aries patinka iššūkis, ir jie mėgsta persekioti, todėl būkite pasirengę jiems suteikti. Jie mėgsta protingas moteris ir vertins bet kokį protingą pokalbį tarp jūsų. Neskubėkite jo įvykdyti arba jis viską sugriauti ir jis niekada nepadarys.

Perskaitykite: 13 žiaurių tiesų apie ausų paguodimą, kaip rašė vienas

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Jautis vyrai yra valdomos "Veneros" planetos, todėl jie mėgsta gerą maistą, grožį ir viską, kas maitina jausmus. Jaučiai taip pat patinka pinigai. Jūs ketinate būti su viskuo, nuo jūsų plaukų iki dėvėtų batų. Būtinai komplimentuokite juos pagal savo skonį.

Nors tai gali atrodyti šiek tiek senosios mokyklos, geriausias būdas Taurus širdyje yra paragauti skanų maistą, supa juos grožiu ir tvarkyti savo finansus. Jie nenori būti jūsų cukraus tėveliu, bet jie norės mėgautis geriausiais dalykais gyvenime kartu su tavimi.

Skaitykite: 5 žiaurios tiesos apie tai, kaip mylėti Jautis, kaip rašė vienas

Dvyniai (gegužės mėn. 21 - birželio 20 d.)

Dvipusio Dvynių žmogaus prigimties pobūdis gali būti sudėtingas. Geminis yra garsus ghosters - vieną minutę jie suteikia jums saugią erdvę atidaryti savo širdį ir kitą jie dingo. Pradėkite nuo draugų ir lėtai leiskite santykiams augti. Tikriausiai bus keli iššūkiai ir smūgiai kelyje, bet pasiliks su savo Dvyniai.

Geminis nekenčia nuobodžiau, todėl įmiege daugybę savanoriškumo į jūsų santykius. Kuo daugiau jūs sumaišysite, tuo labiau tikėtina, kad Dvynių žmogus įsimyli. Tačiau, kaip spontaniškai esate, įsitikinkite, kad Dvynių žmogus žino, kad esate patikimas.

Štai paslaptis: Geminis nekenčia, kad jis yra įstrigęs, taigi, jei jūsų Dvyniai įstrigo darbo, mokyklos ar

Perskaitykite: 13 žiaurių tiesų apie meilę Dvyniai, kaip parašė vienas

Vėžys (Birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Kai tapsite vėžio žmogumi, tu tikriausiai myli juos amžinai; apgauti juos įgauti į meilę tave. Vėžiu sergantiems žmonėms jaučiasi labai giliai ir kai yra meilė, kad jie jaučiasi taip elgdamiesi visa savo širdimi. Jūs nenorite išgąsdinti vėžio, todėl suteiksite jam galimybę nustatyti jūsų santykių tempą.

Be to, jie nėra gerai reaguoti į emocinius žaidimus, todėl būk sąžiningas, nebūdamas pernelyg agresyvus. Turėtumėte turėti savo interesus. Ir kadangi vėžio žmonės mėgsta mokytis, jis greičiausiai jus patys sužavės. Jei norite, kad vėžio žmogus įsimylėtų jus, būk sąžiningas, įvykdytas ir spontaniškas. Įrodykite jam, kad nėra vietos, kuriai norėtumėte būti labiau nei jo pusėje, ir kad jis gali patikėti tau, kad nesibaigtų širdimi.

Skaitykite: 5 žiaurios tiesos apie vėžio meilę, kaip parašė viena

Liūtas (liepos 23 - rugpjūtis 22)

Leosas dažnai apsuptas draugų, todėl jūs galite geriau pasidalinti jo dėmesį. Liūto žmonės mėgsta turėti patrauklią moterį, tačiau neuždunkite jos, kad pasiektumėte "Diva" statusą. Leos nori, kad kas nors juos palaikytų, o ne varžysis su jais dėmesio centre.

Būk stiprus, pasitikintis savimi ir gali palaikyti savo pokalbį. Būkite suinteresuotos, ką jūsų lūnas turi pasakyti, bet turite savo nuomonę. Pagrindinis dalykas su Leosu yra tai, kad jūs turite įveikti savo ego. Leos yra labai švelnūs ir, kaip ir daug fizinių kontaktų, todėl būtinai parodykite, kiek jums rūpi liestis.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelės vyrai iš esmės yra tokie, kokie yra romantikos, jautrumo, nuoširdžios ir absoliutus sugavimai.

Skaityti: 6 Žiaurios tiesos apie meilę leo, kaip parašė viena. perfekcionistams, taigi, nors jūs neturite būti tobulas, jūs turite sugebėti pristatyti save kaip žmogų, turinčią jį kartu. Mergelės vyrai priklauso nepriklausomoms, išmintingoms moterims, kurios gali priimti sprendimus patiems, kurie yra intuityvūs, įsitikinę ir sunkūs darbuotojai. Mergelės vyrams nepatinka klastotės ar moterys, išgėrusios kontrolę.

Norėdami, kad Mergelė man įsimylėtų, jūs turite būti jam emociškai ir būti žmogumi, kurį jis gali (retai proga) pasidalinti savo jausmais su. Padaryk jam jausmą vertinamą ir ypatingą, nes Virgos gali būti nepakankamas savigarbos.

Skaityti: 7 Žiaurios tiesos apie meilę Mergelę (kaip parašė Mergelė)

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.) )

Jei norite užfiksuoti Svarstyklės širdį, jūs turėsite galvoti kaip Svarstyklės. Čia yra dalykas: Libras yra beviltiška būti mylima, todėl komplimentai yra labiau vertinami. Leisk jiems žinoti, kas yra nuostabi apie juos ir leisti jiems žinoti. Jie nėra visiškai įsitikinę, kad jūs būsite ilgalaikis, todėl kiekvieną kartą, kai jūs jį įžeisite, jis bus jaustis saugesnis.

Libras myli meilę, todėl nori būti meilės ir galbūt sužeistas yra šiek tiek durelių. Įsitikinkite, kad jūsų Svarstyklės žino, kad jūs manote, kad jie yra lygūs ir kad gerai, jei kartais pirmauja. Svarstyklės gali būti nereguliarios, todėl būtinai parodykite kantrybę ir nesistenkite priversti jų priimti sprendimo.

Galiausiai, nors tai gali atrodyti ne taip, tai yra gera idėja, kad Svarstyklėms būtų suteikta tam tikra vieta.

Skaityti: 11 Žiaurios tiesos apie meilę svertų, kaip parašė viena

Skorpionas (spalio 23 - lapkričio 21)

Skorpionas yra labai seksualus ir jiems reikia moters, kuri gali sutapti su savo pasiutligiškomis seksualinėmis apetitomis, taigi, jei jūs šiek tiek savęs suvoki, kai kalbama apie seksą, jums reikia atsisakyti visų jūsų kliūčių. Jūs būsite maloniai nustebinti, koks seksualumas yra jūsų seksualinių norų malonumas.

Skorpionai tikrai supranta moterų, su kuriomis jie susiduria, emocijas ir darys viską, kad padėtų jaustis geriau. Skorpionai taip gerai supranta emocijas, nes turi tendenciją pajusti juos labai giliai. Tiesą sakant, jei susipažinsite su Skorpiono žmogumi, nes neseniai jo širdis sulaužyta, tai gali užtrukti ilgiau, kol jis norės pasitikėti kitu žmogumi, todėl jūs turėsite dirbti itin sunku, kad parodysite, kad jūs ne tik vertintumėte ką jis turi pasiūlyti, bet kad tu esi to vertas.

Negalima žaisti su savo širdimi, nes ne tik jis nemyli tavęs, jis gali siekti keršto, o Skorpionas, norėdamas keršto, yra labai baisus dalykas

skaitykite: 14 Žiaurios tiesos apie mėgstamą skorpioną, kaip parašė vienas

Šaulys (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Šaulys vyrai yra natūralūs gimę moteriškieji magnetai. Tai ne tai, kad jie yra žaidėjai ir / arba moterys, jie tiesiog labai geri socialiai, o kai jie kalba su kuo nors, jie tampa įspūdingi. Taigi, jei norite, kad vienas įsimylėtų jus, jūs turėsite tam tikru būdu išsiskirti.

Jūs turėsite ne tik atrodo puikiai, bet ir jūs turėsite pristatyti savo A -game. Jūs galite ne tik būti juokinga ir protinga, jūs turite būti linksmas ir labai protingas. Jis gali turėti bet kurį, todėl jūs turite būti geriausiu iš geriausių. Išmėginkite, kad kreipiatės į Harvardą, o tada protiškai pakeiskite tai, kad šaulys įsimylėtų jus. Gerai, turiu tai?

Štai, kur aš galiu jums pralaimėti: su juo nesusimetis pirmąją dieną. Žinau, aš žinau, kad esame visos galios moterys, kurios nebijo mūsų seksualinių poreikių patenkinti, tačiau jūs turite padaryti, kad šaulys dirbtų dėl to, arba tai nereiškia tiek daug.

Perskaitykite: 7 Žiaurios tiesos apie meilės šaulį, kaip rašė vienas

Ožiaragis (gruodžio 22 - Sausio 19 d.) )

Ožiaragis vyrų mėgsta kontroliuoti ir atidžiai apsvarstyti viską, todėl jie turi tendenciją išlaikyti savo jausmus sau, kol jiems neužtenka laiko išsiaiškinti, ar jų jausmai yra teisingi. Neatleisk anksčiau, jei manote, kad jūsų Ožiaragio žmogus nesiekia tau; Jis gali būti visiškai sumuštas, bet per daug gynybingas.

"Ožiaragis" yra labai svarbi šeima, todėl būtinai praleisite laiko susipažinti su savo šeima. Ožiaragio vyrai yra stiprios, rimtos ir kartais drovios. Jie ne visada puikūs socialinėse situacijose, taigi, jei padedate jam nugalėti ledą su svetimais ir būti jo vadovu socialiniuose renginiuose, jam taps neįkainojama.

Kai susipažinsite, leiskite jam atlikti daugumą priemonių, nes tai padės jiems jaustis saugiai. Pasidalykite jausmo humoru ir vertiname jo anekdotai, kai pasakoja savo, kad laimėtų savo širdį. Ožiaragis vyrai nemėgsta moterų, kurie nesilaiko savo pažadų ar dribsnių, todėl parodykite jam, kad rimtai esate su juo.

Galų gale yra mažai dalykų, pavyzdžiui, žinant, kokios rūšies kinų

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Kaip Kuo labiau, kad kažkas įsimylėtų jus, Vandenis gali būti labiausiai sunkus iš visų ženklų. Jie turi tendenciją būti įsipareigojimų fobija, nes nori būti laisvi ir ištirti visas galimybes ir žmones. Tai nereiškia, kad tai neįmanoma, tiesiog nelengva.

Vandenyno vyrai yra neįprasti ir netradiciniai, todėl jūs turite būti ir unikaliu žmogumi. Vandenis žmonės mėgsta praleisti laiką užsiimant protingu pokalbiu, taigi, jei kalbėsite puikiai, tai bus neabejotinas pliusas. Šie vaikinai vadovaujasi kūrybiškumu, taigi, jei turite tas pačias kūrybingas dovanas, tai gali būti, kas jus atneš į tave.

Jei esate muzikantas, aktorė ar dainininkė, įsitikinkite, kad jis liudija tavo talentą. Pirmiausia pradėsite kaip patikimas draugas, kažkas, su kuo jis gali pasikliauti ir viską aptarti. Laikui bėgant, kai jūsų Vandenis mato tave tikru ypatingu žmogumi, kurį tu esi, jis negalės tau galvoti apie tave.

Skaityti: 7 Žiaurios tiesos apie meilę Vandenį, kaip rašė vienas

Žuvys ( Vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvys vyrų gali būti minkšti, todėl jūs turite būti gerai su savo emocijomis ir žinoti, kada jiems suteikti erdvę. Jie labai kūrybingi ir mėgsta meną, todėl, tikiuosi, jei jūs pats nesate menininkas, galite tai įvertinti. Jie mėgsta flirtuoti ir mylėti, kai moteris flirtuoja atgal. Jie iš tikrųjų mėgsta viską, kas susiję su romantika, todėl parodykite, kad jums rūpi romantiškos vakarienės ir įžeidžiančios (bet ne pernelyg ramus) tekstai. Žuvys vyrams gali būti slaptos, todėl nepajudinkite jo atskleisti savo paslapčių. Vietoj to, duoti jam laiko ir jis galiausiai pasidalins jais su tavimi. Žuvys vyras sunkiai dirba ir sunkiai dirba, ir reikia moters, turinčios savo tikslus ir ambicijas. Būkite tikri ir didžiuojamės savo sėkme, nes tikrosios Žuvys vyrai neatsako į paviršines moterys.

Jei jūs gerbiate vienintelį laiką ir laiko, kurį kartu esate fantastinis, jis neturės jokio kito pasirinkimo, kaip tik nusileisti myliu su tavimi.

skaitykite: 7 Žiaurios tiesos apie meilę žvėries, kaip parašė viena

Puiki data jūsų partneriui (pagal jų Zodiako ženklą)

Spustelėkite norėdami pamatyti (12 paveikslėlių)